Zadbaj o serce swojej mamy! Idealny prezent dla ukochanej osoby!

Zadbaj o serce swojej mamy! Idealny prezent dla ukochanej osoby!

Szukając prezentu dla bliskich często sięgamy po wymyślne przedmioty, drogie kosmetyki czy zapewnienie idealnej atrakcji. Zapominamy, że najcenniejszym prezentem, jaki można podarować, jest zdrowie! Jak jednak o nie zadbać? Poza codzienną troską, warto przy okazji dawania prezentu podarować preparat, który pomoże dbać o idealną kondycję obdarowywanej osoby. To cenniejszy prezent, niż dobra materialne!

Jaki preparat podarować w prezencie?

Zastanawiając się nad wyborem odpowiedniego produktu, należy dobrze sprecyzować potrzeby osoby, której chcemy go wręczyć. Szerokie grono odbiorców zadowoli suplement Floradix Żelazo – szczególnie, gdy ma być wręczony kobiecie. Jest to nowatorski produkt, stworzony z myślą o kobietach i potrzebach ich organizmu. Dlaczego właśnie dla kobiet? Ponieważ to głównie one borykają się z problemem niskiego poziomu żelaza, a głównym celem stosowania suplementu Floradix Żelazo jest podniesienie jego poziomu, a co za tym idzie, znaczne polepszenie stanu zdrowia kobiet.

Co kryje w sobie Floradix Żelazo?

Głównym składnikiem suplementu jest żelazo – pierwiastek niezbędny w procesie regeneracji czerwonych krwinek, a co za tym idzie, działający korzystnie na funkcjonowanie serca, wątroby, układu pokarmowego, mięśni. Działanie żelaza w suplemencie wzmocnione jest dodatkowymi substancjami, takimi jak:

  • wyciągiem z kopru włoskiego i kłącza perzu – składniki te mają na celu wspomaganie działania układu trawiennego, wzmacniają proces wchłaniania żelaza,
  • witaminę C – jej odpowiedni poziom w organizmie usprawnia działanie wielu organów oraz umożliwia poprawne zachodzenie różnorodnych procesów,
  • Tiaminę i Ryboflawinę – witaminy z grupy B, które odpowiadają za poprawną pracę serca, układu nerwowego oraz wspomagają odnowę białek w organizmie.

Floradix Żelazo – dla kogo jest szczególnie polecany?

Floradix Żelazo to produkt stworzony głównie z myślą o kobietach aktywnych zawodowo, uprawiających sport, na diecie, kobiet przemęczonych, kobiet w ciąży i mam karmiących, ale też dla osób starszych, dzieci, osób odczuwających skutki spadku żelaza, wegan i wegetarian – jego dobrodziejstwo doceni obszerna grupa pacjentów.

Niedobory żelaza, na które narażone są powyższe grupy osób mogą powodować, że odczuwa się słabość, zmęczenie, zdenerwowanie i trudności w koncentracji. Niedobory żelaza często spowodowane są błędami w diecie, które ciężko wyeliminować, jak choćby:

  • spożywanie nadmiernej ilości kawy i czarnej herbaty,
  • duża ilość spożywanego mleka i jego przetworów,
  • spożywanie otrębów i produktów zbożowych.

Niedobór żelaza to coraz powszechniejszy problem, przy czym braki żelaza w organizmie mogą znacząco obniżyć komfort życia pacjenta. Żelazo ma bowiem wpływ na działanie organizmu na każdej płaszczyźnie, od systemu nerwowego po słabą kondycję włosów i paznokci.

Najlepsze żelazo? Zdecydowanie Floradix Żelazo!

Floradix Żelazo to preparat w płynnej formule, wyprodukowany w trosce o odpowiednie przyswajanie substancji czynnych, a jednocześnie o bezpieczeństwo układu pokarmowego – nie wywołuje zaparć i niestrawności jak większość preparatów z żelazem. Dodatkowo charakteryzuje się bardzo dobrym smakiem, po który chętnie sięgają nawet dzieci. Preparat jest bezpieczny zarówno dla dzieci w okresie wzrostu, kobiet w ciąży jak i osób starszych. Zdecydowanie dla wszystkich, którzy borykają się z problemem obniżonego poziomu żelaza w organizmie. Chcesz podarować zdrowie? Podaruj Floradix Żelazo!