Wykorzystanie roślinnych komórek macierzystych do odnowy skóry

Wykorzystanie roślinnych komórek macierzystych do odnowy skóry

Marzysz o pięknej, jędrnej i promiennej skórze mimo upływu lat? Chciałabyś, aby Twoja twarz się nie starzała? Odpowiedzią mogą być roślinne komórki macierzyste. W tym artykule powiemy o tym, czym one są, jak są wykorzystywane, jakie efekty przynoszą i czy warto stosować produkty, które je zawierają.

Roślinne komórki macierzyste – Czym są?

Komórki macierzyste występują zarówno u roślin, zwierząt jak i ludzi. Ludzkie komórki macierzyste towarzyszą nam przez całe życie. Mają dwie niezwykłe cechy:

  • zdolność do nieograniczonego rozmnażania,
  • możliwość przekształcania w wyspecjalizowane komórki.

To znaczy, że mogą naprawiać i uzupełniać uszkodzone tkanki. Niestety wraz z upływem lat ich ilość maleje. To właśnie dlatego nasza skóra się starzeje. W 2009 roku naukowcy odkryli, że na ludzkie komórki działają substancje znajdujące się w komórkach macierzystych roślin. Problem polegał na tym, że przechodziły one przez barierę naszego naskórka. Jednak, między innymi dzięki biotechnologii, udało się wyodrębnić zawartość komórek macierzystych roślin i zamknąć ją w nośnikach, takich jak liposomy, mogących przenikać przez naskórek. Tym sposobem do kosmetologii wkradła się nowa generacja pielęgnacji skóry. Ekstrakt z komórek macierzystych przynosi ogromne efekty. Jakie?

Starzeniu się mówimy „nie”

Często słyszymy hasło „eliksir młodości”. Zwykle jest to jedynie mrzonka, ale w tym wypadku można je uznać za trafne określenie. Roślinne komórki macierzyste mogą przywrócić poziom produkcji kolagenu i elastyny, charakterystyczny dla młodego organizmu. Jakie jeszcze efekty przynosi stosowanie kosmetyków, takich jak Aktywator młodości Komórki macierzyste?

  • Nawilża i odżywia skórę.
  • Rewitalizuje komórki skóry.
  • Uelastycznia, napina i zwiększa gęstość skóry.
  • Zmniejsza głębokość zmarszczek.
  • Intensyfikuje procesy regeneracji skóry.
  • Wzmacnia funkcje metaboliczne skóry.

Wykorzystanie siły natury to najlepszy sposób na przedłużenie młodości. Zdecydowanie warto zainwestować w kosmetyki, które zawierają roślinne komórki macierzyste.

Kosmetyki, które przywracają młodość

Ponieważ komórki roślinne roślin są wykorzystywane w kosmetologii dopiero od kilku lat, niewiele osób wie o ich działaniu i możliwościach. Jednak na rynku pojawia się coraz więcej produktów zawierających ten naturalny skarb. Różnią się nie tylko ceną, ale także ilością komórek i rośliną, z której były pobrane. W takim razie, który kosmetyk warto wybrać? Na pewno warto postawić na Aktywator Młodości Komórki Macierzyste. Przeznaczony jest on do pielęgnacji cery dojrzałej, suchej, ale także, jako profilaktyka przeciwstarzeniowa. Połączenie roślinnych komórek macierzystymi z naturalnymi możliwościami odnowy skóry pobudza, wzmacnia i chroni obecne w skórze komórki macierzyste. Zapewnia szybką i długotrwałą regenerację oraz widoczny efekt odmłodzenia. Zwalcza pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz wyraźnie redukuje głębokość zmarszczek. Uelastycznia, ujędrnia i zwiększa gęstość skóry. Zacznij używać olejku Aktywator Młodości Komórki Macierzyste i ciesz się zdrową, młodą skórą.