Floradix Gardło - Tani Syrop Bez Recepty

Floradix Gardło - Tani Syrop Bez Recepty

Wraz z nadejściem okresu jesiennego pojawia się przeziębienie. Towarzyszy temu gorączka, katar, kaszel czy drapanie w gardle. Drapanie w gardle objawia się również często u osób, które pracują głosem – dużo mówią, śpiewają. Warto wiedzieć, jak radzić sobie z tą dolegliwością oraz jakie suplementy warto stosować.

Drapanie w gardle – przyczyny

Przyczyn drapania w gardle jest wiele. Zmagają się z nim osoby w różnym wieku. Najczęstszymi objawami występowania tego schorzenia są:

  • zapalenie górnych dróg oddechowych,
  • alergia,
  • przeciążenie głosu,
  • palenie.

Z tą dolegliwością możesz walczyć od zaraz. W aptekach oraz sklepach zielarskich dostępne są produkty oparte na naturalnych, ziołowych składnikach. Jednym z takich produktów jest Floradix Gardło.

Skuteczne zioła na drapanie w gardle

Drapanie i suchość w gardle? Chrypa? Już teraz wybierz suplementy o naturalnym składzie. Jest wiele ziół, które skutecznie radzą sobie z tymi objawami. Wybierając tego typu produkty warto sprawdzać ich skład. Suplementy, które świetnie poradzą sobie z różnymi dolegliwościami gardła w swoim składzie powinny zawierać: ziołowe wyciągi z tymianku, rumianku, lipy, anyżu gwiazdkowego, kminku, owocu kopru włoskiego, szyszek chmielu lub różnorodnych olejków eterycznych.

Prozdrowotne działanie suplementów

Suplementy ziołowe na dolegliwości gardłowe mają szerokie działanie. Jakie korzyści przynosi nam zażywanie ziołowych syropów na gardło?

  • Przyczynia się do wytwarzanie większej ilości śluzu, który ma działanie ochronne górnych dróg oddechowych,
  • posiada działanie nawilżające i antyseptyczne – korzystnie działa na podrażnioną śluzówkę gardła.

Jest wiele sposobów na walkę z suchością i drapaniem w gardle. Warto wybrać suplementy, które będą przede wszystkim skuteczne. Floradix Gardło – wydajny syrop na dolegliwości gardłowe dla dzieci i dorosłych.

Ten produkt dostępny jest w naszym sklepie internetowym. Znajdziesz go tutaj.